Seçenek Daralt

Yarımtur-Tamtur Pırlanta Yüzükler

Tamtur Pırlanta Yüzükler yüzük modasında çoğu kadın tarafından tercih edilen modellerden.Tamtur yüzüklerin özelliği üst tarafı alt tarafı aynı model, yani bir yüzük kolu yerine yüzüğün bütünü aynı desende tasarlanıyor. Alyanslar gibi diyebiliriz.

Tamtur Pırlanta yüzüklerde ya tek sıra pırlanta olarak tasarlanıyor, ya çok sıra pırlanta olarak ya da pırlantalardan oluşan bazı desenler ile tamtur olarak yapılıyor.

Yarım Tur pırlanta yüzükler de aslında Tamtur görünümü olan ama tam yarıdan itibaren çoğunlukla yüzük boyunu ayarlamak için yüzük kolu olarak yapılmış modeller.

Hem Tamtur pırlanta yüzükler hem de yarım tur pırlanta yüzükler çokça tercih edilen modeller.

Tasarım olarak baktığımızda çoğunlukla klasik tek sıra pırlantalı yüzük modelleri öne çıkıyor. Çok sıralı modellerde ise zümrüt, safir ya da yakut taşlar ya tek sıra ya da iki sıra olarak pırlanta nın kenarına mıhlanıyor.

Tamtur pırlanta yüzük fiyatları, yüzüğün tamamına pırlanta ya da değerli taş mıhlaması yapıldığından diğer pırlanta yüzüklere göre daha yüksek çıkabiliyor. Bu yüzden yarım tur pırlanta yüzük fiyatları tamturlara göre yarı yarıya az çıkıyor.

En trend Yarımtur-Tamtur Pırlanta Yüzükler ömür boyu üretici garantisi, peşin fiyatına taksit ve Ücretsiz Kargo avantajı ile Bella Gloria'da. Beğendiğiniz Yarımtur-Tamtur Pırlanta Yüzükler modelini şimdi seçip sipariş verebilirsiniz

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after