Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 55

Sayfa
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 55

Sayfa
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Renkli Taşlı Pırlanta Küpeler

Renkli taşlı pırlanta küpe kategorimizde safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlar ile topaz, sitrin, ametist, peridot, turmalin gibi yarı değerli taşlarla tasarladığımız ve yanlarına pırlanta taşlar döşediğimiz küpeler mevcut. Değerli taşlar ile yapılan renkli taşlı pırlanta küpeler diğerlerine göre maliyet olarak da yüksek fiyatta çıkıyor.

Bu sebeple renkli taşlı pırlanta küpeler Fantezi pırlanta küpe de diyoruz.

Yine de en çok tercih edilenler zümrüt taşlı pırlanta küpeler ve safir taşlı pırlanta küpeler oluyor. Anturaj küpe ne demek diye soracak olursanız, örneğin ortasında oval bir yakut taşı bulunan ve kenarlarına küçük pırlanta taşlar mıhlanan modeller anturaj modellerdir diyebiliriz... En çok tercih edilen modeller de işte bu anturaj pırlanta küpe modelleridir.

Renkli taşlı pırlanta küpeler genelde hediye olarak alınıyor. Çoğunlukla anneler gününde annelerimize alıyoruz. Ya da doğum günlerinde arkadaşlarımıza alıyoruz. Annelerimiz için en doğru seçimi yakut pırlanta küpe, zümrüt pırlanta küpe ya da safir pırlanta küpe olarak yapabiliriz. 

Sizde şimdi tüm renkli taşlı pırlanta küpe fiyatlarımızı inceleyebilir ve beğendiğinizi modeli ömür boyu üretici garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.