Sayfa
sayfa başı
Sayfa
sayfa başı

Gümüş Bileklik

Gümüş Bileklik Koleksiyonu | Bella Gloria

Gümüş Bileklik Modelleri

Gümüş bileklikler kadınların yaz kış vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Bileklik takı olarak küpe gibi her mevsim kullanılabilir. Günlük kıyafetlerde ya da abiye gece kıyafetleri ile gümüş bileklikler tercih edilebilir. Son dönemde altın fiyatlarının fazlaca artması ile gümüş işçiliklerindeki özen çok artmış ve artık gümüş ile de altın kalitesinde bileklikler tasarlanmaya ve üretilmeye başlanmıştır.

Gümüş bilekliklerde zirkon taşlar, pırlnat taşlar ve yarı değerli taşlar kullanılabilir. Bu şekilde çok çeşitli gümüş bileklik modeli ortaya çıkar. Suyolu gümüş bilekliklerde sadece zirkon taş vardır. taş ön plana çıkar bu yüzden en kaliteli zirkon taşlar kullanımaldır. Pırlanta taşlı gümüş bilekliklerde ise genelde küçük pırlanta taşlar kullanılır. Yanına biraz daha büyük ametist, topaz, sitrin, peridot gibi yarı değerli taşlar kullanılraka renkli taşlı gümüş bileklik modelleri tasarlanır. Böylece kadınlar tarzlarına uygun çeşitlilikte gümüş bileklikleri bulabilirler.

Gümüş Bileklik Fiyatları

Gümüş bileklik fiyatları kalite ve görünüm olarak altın bilekliklere benzeyebilir. Evet görünüm olarak aynen beyaz altın gibi görünen bir suyolu gümüş bileklik fiyatı altın bilekliğe çok çok daha düşüktür. Gümüş bileklik fiyatlarının daha uygun olması son dönemde kadınları gümüş bileklik alışverişlerini artırmıştır.

 

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after