Sayfa
sayfa başı
Sayfa
sayfa başı

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

Renkli taşlı pırlanta yüzük kategorimizde safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlar ile topaz, sitrin, ametist, peridot, turmalin gibi yarı değerli taşlarla tasarladığımız ve yanlarına pırlanta taşlar döşediğimiz yüzükler mevcut. Değerli taşlar ile yapılan renkli taşlı pırlanta yüzükler diğerlerine göre maliyet olarak da yüksek fiyatta çıkıyor.

Bu sebeple renkli taşlı pırlanta yüzüklere Fantezi pırlanta yüzük de diyoruz.

Yine de en çok tercih edilenler zümrüt taşlı pırlanta yüzükler ve safir taşlı pırlanta yüzükler oluyor. Anturaj yüzük ne demek diye soracak olursanız, örneğin ortasında oval bir zümrüt taşı bulunan ve kenarlarına küçük pırlanta taş mıhlanan modeller anturaj modellerdir diyebiliriz... En çok tercih edilen modeller de işte bu anturaj pırlanta yüzük modelleridir.

Renkli taşlı pırlanta yüzükler genelde hediye olarak alınıyor. Çoğunlukla anneler gününde annelerimize alıyoruz. Ya da doğum günlerinde arkadaşlarımıza alıyoruz. Annelerimiz için en doğru seçimi yakut pırlanta yüzük, zümrüt pırlanta yüzük ya da safir pırlanta yüzük olarak yapabiliriz. 

Sizde şimdi tüm renkli taşlı pırlanta yüzük fiyatlarımızı inceleyebilir ve beğendiğinizi modeli ömür boyu üretici garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after