sayfa başı
sayfa başı

Baget Pırlanta Kolyeler

Pırlanta kolye ışıltısı ile bir kadına verilebilecek en iyi hediye! Son dönemim favorisi baget pırlanta kolyeler Bella Gloria koleksiyonunda. Kendi özgün baget pırlanta koleksiyonumuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Baget pırlanta kolye nasıl yapılıyor? Aslında baget pırlanta demek küçük, farklı oranlarda dikdörtgen şeklinde kesilmiş pırlanta demektir. Ve bir gerçek ise baget pırlantalar yuvarlak pırlantalar kadar parlamaz. Kesimdeki köşe sayısı azdır. Bu yüzden baget pırlantaları yanyana ve yuvarlak pırlantalar ile kombin ederek tasarlıyoruz baget pırlanta kolye modellerini...

Pırlanta dünyasındaki rekabeti ve model çaşitliliğini göz önüne alarak tasarladığımız baget pırlanta kolye modellerinde fiyat unsurunu da göz önüne alıyoruz ve en uygun baget pırlanta kolye fiyatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Elbette tüm modellerimizde yine Bella Gloria olarak farklılaşmaya ve sizlerin beğenisine layık olmaya özen gösteriyoruz.

Şimdi baget pırlanta kolye fiyatlarımızı inceleyin, üretici avantajı ile favori modelinizi seçip sevdiğinizi mutlu edin. Birçok baget pırlanta modelimiz en geç 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo Ücretsiz, garanti ömür boyu...

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after