sayfa başı
sayfa başı

Renkli Taşlı Pırlanta Bileklikler

Renkli taşlı pırlanta bileklik kategorimizde safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlar ile topaz, sitrin, ametist, peridot, turmalin gibi yarı değerli taşlarla tasarladığımız ve yanlarına pırlanta taşlar döşediğimiz küpeler mevcut. Değerli taşlar ile yapılan renkli taşlı pırlanta bilezikler diğerlerine göre maliyet olarak da yüksek fiyatta çıkıyor.

Bu sebeple renkli taşlı pırlanta bilezikler Fantezi pırlanta bilezik de diyoruz.

Yine de en çok tercih edilenler zümrüt taşlı pırlanta bilezikler,  safir taşlı pırlanta bileklikler ya da yakut taşlı pırlanta bilezikler oluyor. Anturaj bileklik ne demek diye soracak olursanız, örneğin ortasında oval bir zümrüt taşı bulunan ve kenarlarına küçük pırlanta taşlar mıhlanan modeller anturaj modellerdir diyebiliriz... En çok tercih edilen modeller de işte bu anturaj pırlanta bileklik modelleridir.

Renkli taşlı pırlanta bilezikler genelde hediye olarak alınıyor. Çoğunlukla anneler gününde annelerimize alıyoruz. Ya da doğum günlerinde arkadaşlarımıza alıyoruz. Annelerimiz için en doğru seçimi yakut pırlanta bileklik, zümrüt pırlanta bileklik ya da safir pırlanta bilezik olarak yapabiliriz. 

Sizde şimdi tüm renkli taşlı pırlanta bileklik fiyatlarımızı inceleyebilir ve beğendiğinizi modeli ömür boyu üretici garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after