sayfa başı
sayfa başı

Özel Tasarım Pırlanta Bileklikler

Özel Tasarım Pırlanta Bileklikler artık klasik tasarım bilekliklerden sıkılan kadınlar için, adından da anlaşılacağı gibi belki sıradışı ya da anlamı olan bazı figürler kullanılarak tasarlanıyor. Özel tasarım deyince aslında tamamen müşteri tarafından tarif edilen ve ona göre tasarlanan modeller de akla gelebilir. Biz onlara müşteriye özel tasarım diyoruz.

Bella Gloria özel tasarım pırlanta bileklik modellerinde genelde anlamlı figürler ile tasarlanmış, eşsiz pırlanta bileklikya da bilezik parçalarını göreceksiniz.

Mineli pırlanta bileklikler, tüy figürlü pırlanta bilezikler, charmlı pırlanta bilekliler özel olarak tasarladığımız pırlanta bileklik modellerimiz.

Siz de farklı, sıradışı ya da kendi ruh halinizi yansıtacak anlamı olan bir pırlanta bilezik arıyorsanız hemen Bella Gloria Özel Tasarım Pırlanta bilezik modellerimizi incelemeye başlayın.

En trend Özel Tasarım Pırlanta Bilezikler ömür boyu üretici garantisi, peşin fiyatına taksit ve Ücretsiz Kargo avantajı ile Bella Gloria'da. Beğendiğiniz Özel Tasarım Pırlanta Bileklik modelini şimdi seçip sipariş verebilirsiniz

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after