Seçenek Daralt
Alışveriş Seçenekleri

Baget Pırlanta Bilezik

Pırlanta bilezikler, pırlanta bileklikler kadınların günlük kullanmayı en çok sevdikleri aksesuarlar. Baget pırlantalar ile dizayn ettiğimiz ışıltılı baget pırlanta bilezik modellerimiz hem günlük hem de abiye kıyafetlerinize uygun. Genelde baget pırlanta bilezik modellerinde beyaz altın kullanıyoruz.

Tasarımlarımızı yaparken sizlerin bütçelerini de düşünerek sade ama şık baget pırlanta bilezik modellerini göz önüne alıyoruz. 

Pırlanta dünyasındaki rekabeti ve model çaşitliliğini göz önüne alarak tasarladığımız baget pırlanta bilezik modellerinde fiyat unsurunu da göz önüne alıyoruz ve en uygun baget pırlanta bilezik fiyatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Elbette tüm modellerimizde yine Bella Gloria olarak farklılaşmaya ve sizlerin beğenisine layık olmaya özen gösteriyoruz.

Şimdi baget pırlanta bileklik fiyatlarımızı inceleyin, üretici avantajı ile favori modelinizi seçip sevdiğinizi mutlu edin. Birçok baget pırlanta modelimiz en geç 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo Ücretsiz, garanti ömür boyu...

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after