Sayfa
sayfa başı
Sayfa
sayfa başı

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Tüm dünyada sevginin göstergesi Pırlanta Tektaş Yüzükler. Artık evlenme teklif etmenin en güzel şekli bir pırlanta tektaş yüzük vermek oldu. Aslında Pırlanta Tektaş yüzüklerde tasarım genelde çok farklılaşmıyor.

Biz Bella Gloria olarak tasarımlarımızı yaparken en güzel pırlanta tektaş yüzük modelini sizlere en iyi fiyattan sunmak için çalışıyoruz. Elbette her kadın 1 karat pırlanta tektaş yüzük arzu eder. Bella Gloria'da sunduğumuz ömür boyu değişim garantisi ile Pırlanta tektaş yüzüğünüzü küçükten başlayıp zaman içinde büyütebilirsiniz. Her defasında eski yüzüğünüzü sattığımız fiyattan geri alarak size daha büyük pırlanta tektaş yüzüğünüzü hazırlarız ve sadece aradaki farkı ödersiniz.

En uygun pırlanta tektaş yüzük fiyatlarını size sunmak için ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz. Takoz tırnaklı pırlanta tektaş yüzükler büyük görünümlü olur, daha küçük tektaş pırlantalar için tercih edilebilir. Tektaş boyutu büyüdükçe tırnak boyutunu küçültüp tektaşı ön plana çıkarırız. yine tektaş boyutuna göre badem ya da yıldız tırnaklı tektaş modellerini de seçebilirsiniz.

Sizin favori modeliniz hangisi? Ya da sevdiğiniz kişi bir modeli daha önceden seçti mi? Sorularınız varsa bizi arayın konuşalım bütçeniz en uygun ve en gösterişli modeli beraber seçelim!

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after