sayfa başı
sayfa başı

Baget Pırlanta Küpeler

Kadınların şıklık için yaz kış kullandığı aksesuar pırlanta küpeler. Şimdi baget pırlanta küpeler ışıltıları ile en çok tercih edilen modellerden. Bella Gloria'da baget pırlanta küpe modellerini kendi tasarım ekibimiz oluşturuyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Baget pırlanta küpe nasıl yapılıyor? Aslında baget pırlanta demek küçük, farklı oranlarda dikdörtgen şeklinde kesilmiş pırlanta demektir. Ve bir gerçek ise baget pırlantalar yuvarlak pırlantalar kadar parlamaz. Kesimdeki köşe sayısı azdır. Bu yüzden baget pırlantaları yanyana ve yuvarlak pırlantalar ile kombin ederek tasarlıyoruz baget pırlanta küpe modellerini...

Pırlanta dünyasındaki rekabeti ve model çaşitliliğini göz önüne alarak tasarladığımız baget pırlanta küpe modellerinde fiyat unsurunu da göz önüne alıyoruz ve en uygun baget pırlanta küpe fiyatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Elbette tüm modellerimizde yine Bella Gloria olarak farklılaşmaya ve sizlerin beğenisine layık olmaya özen gösteriyoruz.

Baget pırlanta küpe fiyatlarımızı inceleyebilir ve size en çok yakışan modeli ömür boyu üretici garantisi ile en uygun fiyata peşin fiyatına taksit avantajı ile satın alabilirsiniz.

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after