Kasım ayı bir başka! EFSANE KASIM'da. Beklediğin NET %30 İndirimi TÜM GÜMÜŞ ürünlerde yakala!
Sayfa
sayfa başı
Sayfa
sayfa başı

Renkli Taşlı Pırlanta Kolyeler

Renkli taşlı pırlanta kolye kategorimizde safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlar ile topaz, sitrin, ametist, peridot, turmalin gibi yarı değerli taşlarla tasarladığımız ve yanlarına pırlanta taşlar döşediğimiz pırlanta kolyeler mevcut. Değerli taşlar ile yapılan renkli taşlı pırlanta kolyeler diğerlerine göre maliyet olarak da yüksek fiyatta çıkıyor.

Bu sebeple renkli taşlı pırlanta kolyelere Fantezi pırlanta kolye de diyoruz.

Yine de en çok tercih edilenler zümrüt taşlı pırlanta kolyeler, safir taşlı pırlanta kolyeler veya yakut taşlı pırlanta kolyeler oluyor. Anturaj kolye ne demek diye soracak olursanız, örneğin ortasında oval bir safir taşı bulunan ve kenarlarına küçük pırlanta taş mıhlanan modeller anturaj modellerdir diyebiliriz... En çok tercih edilen modeller de işte bu anturaj pırlanta kolye modelleridir.

Renkli taşlı pırlanta kolyeler genelde hediye olarak alınıyor. Çoğunlukla anneler gününde annelerimize alıyoruz. Ya da doğum günlerinde arkadaşlarımıza alıyoruz. Annelerimiz için en doğru seçimi yakut pırlanta kolye, zümrüt pırlanta kolye ya da safir pırlanta kolye olarak yapabiliriz. 

Sizde şimdi tüm renkli taşlı pırlanta kolye fiyatlarımızı inceleyebilir ve beğendiğinizi modeli ömür boyu üretici garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after