Listeleme Şekli Izgara Liste

6 Items

sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

6 Items

sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Özel Tasarım Pırlanta Yüzükler

Özel Tasarım Pırlanta Yüzükler artık klasik tasarım yüzüklerden sıkılan kadınlar için adından da anlaşılacağı gibi belki sıradışı ya da anlamı olan bazı figürler kullanılarak tasarlanıyor. Özel tasarım deyince aslında tamamen müşteri tarafından tarif edilen ve ona göre tasarlanan modeller de akla gelebilir. Biz onlara müşteriye özel tasarım diyoruz.

Bella Gloria özel tasarım pırlanta yüzük modellerinde genelde anlamlı figürler ile tasarlanmış, eşsiz mücevher pırlanta yüzük parçalarını göreceksiniz.

Mineli pırlanta yüzükler, tüy figürlü pırlanta yüzükler, damla pırlanta yüzükler özel olarak tasarladığımız pırlanta yüzük modellerimiz.

Siz de farklı, sıradışı ya da kendi ruh halinizi yansıtacak anlamı olan bir pırlanta yüzük arıyorsanız hemen Bella Gloria Özel Tasarım Pırlanta yüzük modellerimizi incelemeye başlayın.

En trend Özel Tasarım Pırlanta Yüzükler ömür boyu üretici garantisi, peşin fiyatına taksit ve Ücretsiz Kargo avantajı ile Bella Gloria'da. Beğendiğiniz Özel Tasarım Pırlanta Yüzük modelini şimdi seçip sipariş verebilirsiniz