Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Bellagloria.com site üyeliğiniz kapsamında bizimle paylaşacağınız tüm bilgiler, Bella Gloria hizmet kalitesi ve güvencesi altındadır. Bella Gloria olarak siteye kayıt olan siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerini büyük bir titizlik ve gizlilik içinde korumaktayız.

Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz, sizlerin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece, herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz.

Kişisel Bilgilerinizin ve Alışverişinizin Güvenliği

Comodo EV SSLAlışveriş güvenliğiniz dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan COMODO'nun EV SSL sertifikası ile 256 bit şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

bellagloria.com, sizlerin güvenliği açısından en yüksek düzeyli korumayı sağlamak amacıyla firma bilgilerini de içeren ve tarayıcınızın adres barında firma adımız ile YEŞİL BAR çıkaran EV SSL (Extended Validation SSL) kullanmaktadır.

Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz işte bu SSL teknolojisi ile korunmaktadır. SSL güvenlik sistemi, güvenli alışveriş için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. Kullandığınız web tarayıcısı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlar. SSL kullanılan bir sitede dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız sürece, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı ortadan kalkar.

SSL güvenlik alanında iken girdiğiniz bilgiler, karşı tarafa gönderilmeden önce çözülmesi ve üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız bir kodlama sistemiyle otomatik olarak şifrelenir. Bu bilgi ancak karşı taraftaki web sunucu tarafından ve sadece doğru adreste deşifre edilmek üzere çözülür ve anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Her iki taraf da doğrulama yaparak işlemin ve paylaşılan bilginin gizliliği korunur. Bu yetki uluslararası güvence altındadır.

bellagloria.com'dan alışveriş yaparken hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç hiçbir yerde saklanmaz, bilgilerinize erişilemez. Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

Hesabınıza girdiğinizde ya da, alışverişi tamamlama adımına geldiğinizde SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Kullandığınız internet taComorayıcısı ile bellagloria.com web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişi başlar. Güvenlikli alanda olduğunuzu Internet tarayıcınızın versiyonuna göre tarayıcınızın sol ya da sağ üst köşesinde "YEŞİL KİLİT İKONU"nu gördüğünüzde ya da adres çubuğunuzda sitenin ismini http://www.bellagloria.com yerine https://www.bellagoria.com olarak gördüğünüzde anlayabilirsiniz. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, banka hesap numaranız, parolanız gibi her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz.

Müşteri Destek Linkleri

 

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after