Pırlanta Tektaş Küpeler

Tüm dünyada sevginin göstergesi Pırlanta Tektaş Küpeler. Artık evlenme teklif etmenin en güzel şekli bir pırlanta tektaş yüzük vermek oldu, takım olarak da pırlanta tektaş küpe alınıyor. Aslında Pırlanta Tektaş küpelerde tasarım genelde çok farklılaşmıyor.

Biz Bella Gloria olarak tasarımlarımızı yaparken en güzel pırlanta tektaş küpe modellerini sizlere en iyi fiyattan sunmak için çalışıyoruz. Elbette her kadın pırlantası büyük bir pırlanta tektaş küpe arzu eder. Çifti 1 Karat pırlanta tektaş küpe daha küçükleri ya da daha büyükleri, bütçenize göre seçebilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Küpelerde model olarak değişen kısım genelde taktığınız kısım, ona mengeç diyoruz, ya da kilit de diyebilirsiniz. Pimli Pırlanta tektaş küpe ya da Pırlanta J Tektaş Küpe olarak isimlendirebiliriz. Pimli Pırlanta tektaş küpe tam kulağınızın üserinde kalırken pırlanta j tektaş küpeler kulağınızdan aşağı doğru sarkar.

Bella Gloria'da sunduğumuz ömür boyu değişim garantisi ile Pırlanta tektaş küpenizi küçük karattan başlayıp zaman içinde büyütebilirsiniz. Her defasında eski pırlanta tektaş küpenizi sattığımız fiyattan geri alarak size daha büyük pırlanta tektaş küpeyi hazırlarız ve sadece aradaki farkı ödersiniz.

En uygun pırlanta tektaş küpe fiyatlarını size sunmak için ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz. Takoz tırnaklı pırlanta tektaş küpeler büyük görünümlü olur, daha küçük tektaş pırlantalar için tercih edilebilir. Tektaş boyutu büyüdükçe tırnak boyutunu küçültüp tektaşı ön plana çıkarırız. yine tektaş boyutuna göre badem ya da yıldız tırnaklı tektaş küpe modellerini de seçebilirsiniz.

Sizin favori pırlanta tektaş küpe modeliniz hangisi? Ya da sevdiğiniz kişi bir modeli daha önceden seçti mi? Sorularınız varsa bizi arayın konuşalım bütçeniz en uygun ve en gösterişli modeli beraber seçelim!

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after