Satış ortağımız olun, aylık düzenli ONLINE gelir elde edin!

Aylık düzenli Online KazançSatış Ortaklığı sistemleri internette çok yaygın hale geldi. Bella Gloria olarak sürekli çalışıyor, yeni mücevher koleksiyonları çıkarıyoruz. Müşteri beklentilerini ve davranışlarını baz alarak düzenli yapmış olduğumuz tasarımlar sayesinde Bella Gloria, Türkiye internet pazarında takı mücevher sektöründe en çok tercih edilen marka konumuna geldi.

Şimdi, siz değerli websitesi, blog sahiplerine ya da sosyal medyada yer almayı seven ve web sitesi olmayan kişilere de ek bir gelir imkanı yolu açıyoruz. Satış Ortaklığı sistemimizi devreye sokuyoruz. Satış ortaklığı sistemimiz sayesinde mücevher koleksiyonlarımızın tanıtımını yaparak ve sitemize alıcıları yönlendirerek, satış işlemlerinden komisyon kazanıyor olacaksınız. Satış ortaklığı sistemimizi düzenli takip ederek yeni programlara katılacak ve her ay düzenli bir gelir elde etme ŞANSINA sahip olacaksınız!

Satış Ortaklığı Sistemimize katılım ücretsiz olup, kayıt olma işlemleri hiçbir teknik bilgi gerektirmez

Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

  • Bella Gloria Satış Ortaklığı Sistemine ücretsiz kayıt olun,
  • Satış ortaklığı programlarını inceleyin ve arzu ettiğiniz programlara katılın, 
  • Web sitenizdeki ya da bloğunuzdaki Reklam alanlarıınıza sizin için hazırladığımız reklam medyalarını yerleştirin, web siteniz yoksa facebook, twitter, linkedin ya da google + da size ait özel linkleri paylaşın,
  • Sitenize ya da bloğunuza girdikten sonra, reklam medyalarını tıklayarak gelen müşterilerin verdiği sipariş tutarı üzerinden komisyon kazanın, (sistemimiz bütün satış ortaklarımız için kişiye ÖZEL bir link oluşturmaktadır ve sistem bu link sayesinde yönlendirme trafiğini izlemektedir)
  • Kazandığınız komisyon minimum 50TL ye ulaştığında paypal hesabınıza ya da banka hesabınıza komisyonunuz anında ödensin!Satış Ortaklığı Diyagramı

Online Tıklama ve Satış İstatistikleri ile Gelir takibi!

Her an hesabınıza girerek, sitenizden yönlendirilen trafiği, mevcut hesap bakiyenizi ve satış istatistiklerini 7 gün 24 saat inceleyin!

Hemen şimdi bir satış ortaklığı hesabı açın ve Bella Gloria'nın ışıltılı koleksiyonlarının satışına başlayın!

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

::after

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after