Hediye Kutusunda neler var?

Sevgililer Günü Hediye Kutusu

Satın almış olduğunuz mücevheri özel bir kutu ile sevdiğinize göndermek ister misiniz?

O zaman hemen sepetinize Bella Gloria Hediye kutusunu ekleyin ve Sevdiğinize aldığınız hediyeyi,  taçlandırın!  

Bella Gloria Sevgililer Günü hediye Kutusu

Soru: Hediye kutusunun üzerinde birşeyler mi yazıyor?

Cevap: Evet Hediye Kutusunun üzerinde biraz şiir biraz da güzel söz diyebileceğimiz çok güzel birkaç cümle var... Hediye kutunuz sizin yerinize KONUŞUYOR! Sağ al tarafta:

"Kimsenin huzurunu bozmasına izin verme, Herşeyin önce iyi tarafına bak. Seni her an düşündüğümü unutma. Şimdi beyaz bir kelebek uçurdum sana, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?"

Kutu üzerindeki kırmızı kurdele şeklindeki bantta ise:

"Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, Oradayım!"  yazıyor...

Soru: Hediye Kutusunda neler var?

Cevap: Hediye kutusunda neler var neler, öncelikle hediye kutunuz KOKULU, sevdiğiniz kutuyu açtığında mis gibi çiçek koklayacak. Kutu içerisine güzel kokması için kurumuş çiçek yaprakları serpiştirdik...

Ürün kese içerisindeHediye kutunuza öncelikle Bella Gloria mücevher kutunuzu; kırmızı ve kurdeleli şık bir keseye koyarak yerleştiriyoruz.

Şimdi hediyelerimize bir göz atalım...

 

 

Aşk Mumu

İlk hediyemiz yine Sevgililer Günü yemek masanıza koyacağınız, yanarken hoş koku veren kırmızı Kalp şeklinde bir mum... Aşkınızın ışığını yansıtacak bu hoş mum sevdiğinizin çok hoşuna gidecek...

 

 

 

 

Sevgililer Günü Aşk Anahtarlığıİkinci ve en şık hediyemiz ise Bella Gloria'nın sizler için özel olarak hazırladığı bir SÜRPRİZ! Bella Gloria Aşk Anahtarlığı... İnanılmaz güzel ve sevimli bu anahtarlıklarımızı Çift olarak hediye ediyoruz. Biri SİZE diğeri ise SEVDİĞİNİZE... Sizi her an hatırlaması için çiftlerden birisi daima O'nda kalacak, ve unutulmaz bir hatıra olacak. Bu arada Anahtarlıklarımızda değişik değişik ÇİFT figürleri var, çok beğeneceğinizden eminiz.

 

 

 

 

 

 

Size Özel Fırsatlar!

::after

 

 

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

 

 

::after