Sevgililere özel hediye paketlerimiz hem indirimli hem de hediyeli!

14 Şubat 2017... Bir Sevgililer Günü daha gelmek üzere, sadece 2 hafta kaldı. Tüm hayranlarımızın beklediği Bella Gloria 2017 Sevgililer Günü kampanyamız çoktan başladı. Sevgililer Gününe özel hediye paketlerimiz özenle hazırlandı.

Sevgililere özel hediye paketlerimiz hem indirimli hem de hediyeli!

2017 Sevgililer Gününde de eski yıllarda olduğu gibi çok özel, çok avantajlı hediye paketleri hazırladık. Bella Gloria olarak Sevgililer Günü bizler için çok önemli. Her sevgililer gününde yeni ve farklı mücevher tasarımlarımızı siz değerli takipçilerimize sunma fırsatını buluyoruz.

Yıl boyunca trend olacak kolye modelleri ilk sahiplerini sevgililer gününde buluyor.

Özenle hazırladığımız Sevgililer Gününe özel kolye modellerimizde, 2017 senesinde genelde kalp ve sonsuzluk figürlerini kullandık. Mavi topaz, ametist ve kuvars taşları ile pırlanta hediye kolyelerin ışıltısını ortaya çıkarıyor. maden olarak Kolye fiyatlarında Fiyat/Performans bileşenini optimumda tutabilmek amacı ile Gümüş kullandık. Arzu eden müşterilerimiz tüm kolyelerimiz için maden olarak 14 ayar ya da 18 ayar altın olarak da istek gönderebilirler.. Eğer sizde Bella Gloria Kolyenizi altın olarak isterseniz iletişim formundan ya da müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Topic: Sevgililer Günü

Kategori: Kampanyalar

Yorumlar