Listeleme Şekli Izgara Liste

4 Items

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Seçenek Daralt
 1. Taşlı İtalyan Örme Rose Gümüş Bileklik (TGB0282)
  İndirimli 250,99 ₺ Normal Fiyat 313,82 ₺
 2. Üç Renk Tifani Gümüş Bileklik (GB00303)
  İndirimli 281,99 ₺ Normal Fiyat 352,00 ₺
 3. Gümüş Üç Zincir Nazarlı Bileklik (GB00189)
  İndirimli 281,99 ₺ Normal Fiyat 352,00 ₺
 4. Altın Kaplamalı Gümüş Şans Bileklik (GB00137)
  İndirimli 255,99 ₺ Normal Fiyat 320,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

4 Items

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Pırlanta Bileklikler, Altın Bileklikler ve Gümüş Bileklikler... En ışıltılı Bileklik modelleri Bella Gloria Bileklik koleksiyonunda!

Bileklik modelleri seçimi yapılırken en çok nelere dikkat ediliyor dersiniz? Her kadının bileği farklı ölçülerde ve bilekliklerin de belli uzunlukları var. Bella Gloria Bileklik modelleri tasarlanırken tüm bileklik uzunlukları 18-20 cm arasında yapılıyor ve 3 cm kadar da uzatma-kısaltma imkanı veren yuvarlak zincir takılıyor. Bu şekilde bileklik uzunluğu ayarlanabiliyor.

Bileklik fiyatları ise, ürünün altın bileklik, pırlanta bileklik ya da gümüş bileklik olmasına göre değişiyor. Bella Gloria Bileklik Koleksiyonlaında çok çeşitli ve özel günlere özel temalı bileklik modelleri de mevcut.

Sevgiller gününe özel bileklik modellerimiz Kalp ve sonsuzluk temalı tasarlanıyor. Anneler gününe özel çıkan koleksiyonlarımızda Anne-Çocuk temalarını kulanıyoruz. Yılbaşına özel bileklik modellerimiz genelde kartanesi temalı olarak tasarlanıyor.

Sizin favori bileklik modeliniz hangisi? Hemen bileklik modellerimizi incelemeye başlayın ve Bella Gloria kalite güvencesi ile peşin fiyatına 4 taksit ve ücretsiz kargo avantajları ile siparişinizi hemen verin!

Size Özel Fırsatlar!

::after

Ayın Fırsatı

Özel Filtrelenmiş Ürün Linklerimiz

::after

 

::after